Eva, 39 rokov

Som človek, ktorý keď rieši svoj „veľký problém“, tak sa chytá každej šance a pomocnej ruky, avšak vo vnútri je už vopred plný pochybností, či to má nejaký zmysel.

Takto som pristupovala aj k technike, ale to vidím až teraz po jej absolvovaní a s odstupom času.

Keď sa ma lektorka prvý krát spýtala, či registrujem nejakú zmenu, povedala som, že nie. Ale počas rozhovoru som si zmenu uvedomila a nie len jednu...

Teraz keď som nastúpila do práce  v najťažšom období roka a zvládla som to nadmieru úspešne, môžem povedať, že vnímam jednu obrovskú a podstatnú zmenu, robím čo naozaj chcem JA – nepodlieham emóciám a strachu, dokážem si udržať nadhľad, logické myslenie a veci sa riešia „samé“, v pohode s kľudom a v môj prospech. Večer idem spať s tým, čo potrebujem vyriešiť a ráno sa zobudím s riešením. Naplánujem si prácu z domu na konkrétny deň a potom sa dozviem, že v ten deň nechodila doprava a teda by som sa nemala ako dostať domov.

Technika Štart rozhodne za to stojí, netreba však zabúdať, že je to otvorenie dverí, cez ktoré treba prejsť a na sebe ďalej pracovať, ale toto rozhodnutie musí spraviť každý sám. Pomocnú ruku a radu som vždy u lektorky našla. Nie som na to sama.

V mojej práci komunikujem s ľuďmi, s obchodníkmi telom i dušou a popravde, tí vedia byť neskutočne otravní a manipulatívni. Za vyše 10 rokov mojej práce som sa stretla s mnohými exotmi a jedna takáto osoba mi neskutočne pila krv svojim útočným, agresívnym, konfrontačným spôsobom komunikácie. Stačilo počuť jej meno a robilo sa mi doslova fyzicky zle. Teraz po menšej prestávke (MD) a absolvovaní techniky, nemám problém s touto osobou komunikovať, dokonca sa mi prvý krát za ten čas poďakovala a usmiala sa na mňa. Čím to asi bude? Nie, ona sa nezmenila! :) Ja áno. Dokážem komunikovať bez emócii, dokážem sa na problém pozrieť inými očami, dokážem argumentovať, hľadať riešenia, po XY rokoch si dokážem otvoriť ústa a žiadať to, čo mi patrí, vyjednať si lepšie podmienky a hlavne povedať NIE!

Sme tu pre vás:

Hviezdoslavov 635, 930 41

Pondelok - Piatok: 10:00 - 15:00
Sobota - Nedeľa: Akútne prípady

Prevádzka absolvovania techník, školení a kurzov je flexibilná. Prevázkovateľ webu www.cns-restart.sk TU Eshop: www.cns-restart.sk Bankové spojenie: IBAN: SK94 1100 0000 0026 1522 8422 SWIFT: SUBASKBX, TATRA BANKA, TATRA BANKA Bratislava, Slovakia