Zuzka, 26 rokov

Rada by som sa podelila o svoju skúsenosť s CNS reštart. S Danielou sa poznáme už dlhší čas a je mojou dôvernou kamarátkou. Vnímala som, ako sa stalo toto jej súčasťou. Od začiatku ma to zaujímalo, no nie celkom som verila výsledkom. Až kým som si tým sama zo zvedavosti neprešla.

Nemala som možno tak vážne problémy ako iní, ale ako bežný človek som chcela vylepšiť život. Aj keď pár zádrhelov tam bolo.

Samotné cvičenie bolo plné emócií a zvláštností. Na prvý pohľad jednoduché, ale čo prišlo potom... 

 

Pred 8 mesiacmi som si prešla komplet reštartom. Spočiatku som vnímala zmeny v maličkostiach. Najskôr svoje pocity spokojnosti prvé dni a týždne.

Napríklad taký hmyz, ktorý som predtým nemohla ani len vidieť. Pavúky!!! Klasické ženské jačanie a strach.Doma som zbadala obrovského pavúka a bez toho aby som rozmýšľala, som ho chytila a vyniesla von. Až potom som si uvedomila, že som sa vôbec nebála. „Čo som to sakra spravila”

A moje reflexy? Boli doslovne neuveriteľne rýchle ako v metrixe. Keď som zachytila pohár skôr než som ho zbadala, že padá. Naposledy, šliapla som na brzdu pri cúvaní autom skôr, než som vedome zbadala, že spoza druhého auta na parkovisku vyskočili dvaja ľudia. Inak by sa ocitli pod kolesami.

Ale s odstupom času si uvedomujem aj väčšie veci, ako sú riešenia rôznych situácii. To, čo ma v minulosti rozhodilo na dlhé týždne, som prekonala za menej než polovicu toho času. Obrovské plus v mojom živote, keďže nie je večný.

A to najdôležitejšie pre mňa a najväčším zvratom je, že som prestala žiť podľa druhých. Vždy mi záležalo viac na názore druhých ako na svojom vlastnom. Radšej som bola ticho a dala za pravdu druhým, len aby si nemysleli o mne nič zlé. Viem zrazu povedať svoj názor bez ohľadu na to, čo si druhí pomyslia. Konečne žijem život podľa seba a nie podľa ostatných. Akoby som sa konečne našla a verte, toto bol môj vážny problém.

Danielka jedno obrovské ďakujem. Odporúčam všetkým, bez ohľadu na to, čo v živote prežívate.

Spoznať ťa Danielka, bolo moje obrovské plus v živote. A keď vidím funkčnosť v tvojej rodine a v úžasných rozhovoroch medzi nami, sa teším ešte viac.❤️

Sme tu pre vás:

Hviezdoslavov 635, 930 41

Pondelok - Piatok: 10:00 - 15:00
Sobota - Nedeľa: Akútne prípady

Prevádzka absolvovania techník, školení a kurzov je flexibilná. Prevázkovateľ webu www.cns-restart.sk TU Eshop: www.cns-restart.sk Bankové spojenie: IBAN: SK94 1100 0000 0026 1522 8422 SWIFT: SUBASKBX, TATRA BANKA, TATRA BANKA Bratislava, Slovakia