Technika ŠTART© vám ukáže, že máte na výber

Žijete aj vy v „bezpečí“ svojho sveta, v domnení pocitu istoty, ktorý od neho očakávate? Máte strach z prekročenia vlastného tieňa a obávate sa situácie, v ktorej vaša doterajšia skúsenosť nestačí? Aby sa veci zmenili k lepšiemu, je čas vystúpiť z komfortnej zóny a nechať sa nasmerovať na cestu za plnohodnotným životom. Zažiť pocit voľných rúk a rozvíjať sa podľa vlastných predstáv, bez vplyvu minulosti, môžete aj vďaka technike ŠTART©.

 

Vertikálne cvičenie, ktoré vás reštartuje

Technika ŠTART© funguje ako tzv. „vnútorná masáž“ mozgu, ktorej výsledkom je prekrvenie všetkých jeho častí. Zároveň sa reštartuje centrálna nervová sústava, ktorá riadi vaše celé telo. Výsledkom je pocit nabudenia a regenerácia. A hoci nejde o lekársky zákrok, vďaka aplikácii techniky prebieha aj regenerácia po medicínskych zákrokoch či medikamentóznej liečbe oveľa rýchlejšie.

Základom techniky je cvičenie v stoji, pri ktorom sa pohybujete okolo vlastnej osi. Chvíľami sa vám možno bude žiadať aj spontánne naťahovanie ostatných častí tela či pozvoľný oddych. Aby však bol požadovaný efekt z cvičenia čo najvýraznejší, algoritmus poradia a techniky cvikov  sa  nesmie narúšať.

 

Predsudky a pravidlá, ktoré nás brzdia

Mnohí z nás sa v zhone každodenného života stávajú otrokmi naučených pravidiel a predsudkov, ktoré namiesto toho, aby nám slúžili, nás obmedzujú a brzdia. Je pravda, že naučené veci nás sprevádzajú a ovplyvňujú počas života, ale nie všetko, čo sme sa naučili, je zároveň aj správne.

Prostredníctvom techniky ŠTART© si uvedomíte, ktoré veci vo vašom živote je potrebné zachovať a ktoré vám škodia. Cvičenie odblokuje unavenú nervovú sústavu a vy tak okrem iného zistíte, že máte na výber: buď zotrváte pri svojom pôvodnom nastavení, ale budete ho zvládať ľahšie, alebo využijete príležitosť a zbavíte sa škodlivých vplyvov, ktoré bránia dosahovať vaše ciele a túžby.

 

Technika aplikovaná do života

Väčšina žien sa po dlhšom výpadku z pracovného trhu kvôli materským povinnostiam cíti v zamestnaní neisto a prijíma aj podmienky, ktoré by skôr neakceptovala. Ak sa im navyše podarí rýchlo vrátiť do „starých koľají“ či dokonca vyniknúť, prehnanou skromnosťou bránia osobnej satisfakcii.

Dobrým príkladom je klientka, ktorá sa v priebehu roka vrátila po materskej dovolenke do práce. Hoci sa jej v krátkom čase podarilo spraviť veľký kus práce, podľa pravidiel firmy nemala nárok na koncoročné odmeny. Napriek tomuto vedomiu šla za šéfom a vysvetlila mu argumenty, pre ktoré si ich zaslúži v adekvátnej výške k odpracovaným mesiacom - a dostala ich.

Čo je na celom príbehu zaujímavé? Keby ste sa jej pred absolvovaním techniky ŠTART© spýtali, či by sa za seba postavila a šla za šéfom, jednoznačne by vám odpovedala NIE. Pomyselne by mykla plecom, dodala by „také sú pravidlá“, no vnútorne by bola sklamaná, možno nahnevaná a prijala by to. Namiesto toho sa teraz cíti oslobodzujúco a skvelo.

 

Ak vás trápia zlé myšlienky, stres, vyhorenie či nízke sebavedomie, technika ŠTART© je účinná s takmer okamžitým výsledkom. Po jej absolvovaní pocítite uvoľnenie, elimináciu psychických problémov, napätia a stresu. Vyskúšajte techniku ŠTART© v rámci účinnej prevencie, aby ste svoj mozog udržali v dostatočnej vitalite. Dovoľte vášmu telu aj psychike ožiť a prebudiť to, čo vo vašom tele zaspalo.

Sme tu pre vás:

Hviezdoslavov 635, 930 41

Pondelok - Piatok: 10:00 - 15:00
Sobota - Nedeľa: Akútne prípady

Prevádzka absolvovania techník, školení a kurzov je flexibilná. Prevázkovateľ webu www.cns-restart.sk TU Eshop: www.cns-restart.sk Bankové spojenie: IBAN: SK94 1100 0000 0026 1522 8422 SWIFT: SUBASKBX, TATRA BANKA, TATRA BANKA Bratislava, Slovakia